Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tévő legyek, merre menjek?

Mi tévő legyek, merre menjek?

Figyelt kérdés
Jelenleg főiskolára járok pénzügyi fősulira de ki nem állhatom itt szeretném hagyni nagyon gyűlölöm az egészet csinálni nem is érdekel semmi amit ott tanulok de ide vettek fel elvileg most végeznék de 3-ból is csúsztam még tavaly úgy néz ki ezek megint nem sikerülnek egyszerűen nem érdekel, nem megy nem vonzz semmi ebben az iskolában. Sokan mondják hogy csináljam már meg de ha ennyire nem megy!!! Most olyan tantárgyaim vannak így utolsó félévbe hogy tényleg egyik sem úgy néz ki mintha sikerülni akarna! Megjelölöm pótfelvételin az apor vilmos katolikus főiskolának az óvodapedagógus szakát ami viszont annál inkább érdekel.Nagyon! A pontom megvan, dehogy lesz e hely még nem biztos. Sajnos benne van a pakliba hogy nem vesznek fel. Gondoltam arra hogy már be se járok a mostani sulimba de ha nem vesznek fel ahova szeretnék menni akkor mitévő legyek? Viszont nem szeretnék ott maradni akkor sem ha ez nem sikerül. Akkor letenném a nyelvvizsgát, DE ha jövőre behozzák hogy csak két emelttel lehet főiskolára jelentkezni, akkor nem tudnám jövőre megjelölni, csak ha elmennék emeltből érettségizni azt sem tudnám miből mennék... + egy újabb csúszás! Nem tudom hogy mi legyen akkor. Az is egy kérdés hogy akkor ne járjak mondjuk be iskolába menjek el dolgozni és szeptemberbe jelentkezzek ki hogy még diáknak számítsak. Kérlek szépen titeket írjatok nekem! Köszönöm!
2011. ápr. 17. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulj inkább műszaki pályán..


siker kulcsa jó nyelvtudás .. angol.. német.. ezeket erőltesd mindenképpen bármerre mész tovább...

és ha rám hallgatsz átnyergelsz műszaki pályára, mérnökök, műszaki szakemberek nagyon kellenek és jól is keresnek és én érdekesebbnek is találtam, mint a gazdasági, pénzügyi tárgyakat. Persze matek , fizika itt is nehéz... de valamit valamiért.

2012. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!