Mi legyek? Milyen faktra menjek? Jövőre 11. -es leszek.

Figyelt kérdés

Azért írom ki ezt a kérdést, mert szept.15-éig még lehet a faktokat módosítani...

Szóval faktra a biológiát és a kémiát vettem fel.Úgy volt hogy orvosira megyek, de hát őket nem nagyon fizetik meg,meg sztem a vért sem annyira bírnám.

Erős gimnáziumban tanulok jelenleg, ahol aztán mindent számon kérnek:)9.-ben, és most is (10.-ben )is meglettem a kitűnő, tavaly angolból és irodalomból kaptam dicséretet, a 10.-es bizonyítványomat pontosan még nem tudom, de fizikából, németből, angolból azt mondták hogy kapok dicséretet, majd,ha 28-án kikapom akkor megírom ha ez számít. A nyelvet nagyon szeretem, az osztályban németből és angolból is én vagyok a legjobb, más nem is kap dicséretet.9. év végén letettem az origó angol középfokú nyelvvizsgát,most szeptemberben megyek majd felsőfokozni.

(Hát)talán ennyit.De nem tudom, hogy mi legyek. Olyan állás szeretnék, ahol nem baj ha a nyelvet kell használni, ami jól fizet, és ahhoz képest nem is kell olyan sokat 'gürizni' érte.A számítógépes dolgokkal kapcsolatos szakmákat kerülném.Valami mérnöki szakmát talán el tudnék képzelni, de annyiféle van, és azt sem tudom hogy itt Mo.-n el lehet e vele helyezkedni. Ti mit ajánlanátok. Előre is köszi az értlemes válaszokat.Azért kellene eldöntenem, mert a szerint venném fel a faktot is.:)


2011. jún. 27. 13:08
1 2
 1/13 Zoliol ***** válasza:
biosszalés kémiával mehetsz gyógyszerésznek is
2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm de a ezeket a tantárgyakat csak úgy "kamuból" vettem fel.Nem muszáj ezekkel kapcsolatos.
2011. jún. 27. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy válasz valami reált.
2011. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha reál, akkor valami mérnökire gondolsz?
2011. jún. 27. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk vegyészmérnök,biomérnök
2011. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zoliol ***** válasza:
jah de a gyógyszerész jobb!!Kutathatsz vagy mehetsz orvoslátogatónak vagy alapithatsz patikát
2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zoliol ***** válasza:
de a vegyész-és biomérnök se rossz de a gyógyszerész a legjobb!!!!!énis annak akarok majd menni
2011. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A biomérnök jól hangzik, és gondolkoztam is rajta. Csak nem is tudom, hogy sikerülne-e.Szerintetek?
2011. jún. 28. 13:54
 9/13 Zoliol ***** válasza:
emelt matekkal bejutsz a matek kötelező oda és kell mellé kémia biosz meg asszem fizika ha nem jól tom javitsatok ki
2011. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zoliol ***** válasza:
a biosz kémia fizika közül az egyiket válaszd ki aztán abból érettségizz a matek mellé én a helyedben a kémiát vagy a biosz módosítanám matekra
2011. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!