Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetem ipari...

Az Óbudai Egyetem ipari termék- és formatervező mérnöki szak kódja a következő?

Figyelt kérdés

ipari termék- és formatervező mérnöki ANA?!


mert sehol nem találtam ilyen külön kódot erre.


2011. ápr. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvetted volna a felsőoktatási tájékoztatót, akkor biztosan benne lett volna, hogy milyen formában hirdetik a szakot. Egyébként az OE ANA és ANK formában hirdette meg idén.
2011. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

megvettem de az OE-ANA a könnyűipari mérnökinek is a kódja,ezért nem voltam benne biztos.

A 28.-án tartandó rajz alkalmassági vizsgára kell utalnom 4000ft-ot,de ezt írtam be kódnak,h RKK/ipari termék- és formatervező mérnöki ANA

remélem így is elfogadják.

2011. ápr. 20. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
az ANA csak annyit jelent, hogy alapképzés-nappali-államilag támogatott, minden egyetem minden szakára igaz (lehet) ez...
2011. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ott van,h ipari termék és formatervezői,olyan meg más nincs, csak egy.
2011. ápr. 20. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

"olyan meg más nincs, csak egy."


Ez mit jelent?

Egyébként nyugodj meg, jó lesz az ANA 99%

Ez azt jeletni, hogy A - alapképzés N - nappali forma A - államilag finanszírozott

Nyilvánvalóan alapképzésre mentél ezért az első A jó lesz, mesterképzésre nem szoktak alkalmasságit kérni. A nappali is jó lesz, mert nem hirdették meg levelező képzésben, így nem is jelentkezhettél arra. A 3. betűt, azt nem tudhatjuk, vagy A vagy K, neked kell tudnod, hogy államilag finanszírozott, vagy költségtérítéses képzésre jelentkeztél.

2011. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem ez ANA! ez államilag támogatott,ezzel tisztában vagyok.csak azt hittem van vmi külön kódja,mert nem emlékeztem nagyon rá,h mit írtam a jelentkezési lapba,csak annyira,h ipari termék és formatervezői mérnök és így mellé a kód, h ANA.

ezért így küldtem el,de biztos akartam lenni benne ,h jó,de már tudom,h igen!:)

2011. ápr. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!