Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a vegyészmérnöki pályán...

Ha a vegyészmérnöki pályán szeretnék elhelyezkedni jó a veszprémi egyetem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
igen
2011. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az országban régebben Veszprémben képezték a legjobb vegyészmérnököket. Szóval most se lehet rossz.
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 helyen van jelenleg vegyészmérnök-képzés, ezek közül elég sok rosszat hallottam a Debreceni Egyetemről. Nem tudom, igaz-e, de oda nem szívesen mennék. A másik 2 hely abszolút jó választásnak tűnik.
2011. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legjobb Veszprémben a képzés, de.. Ha lány vagy, akkor triplán kell odatenned magad, mert vannak olyan tanárok, akiknek szúrj a szemét, hogy lányként minek akarsz vegyészmérnök lenni!!! Tapasztalat, sajna..
2011. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az elég érdekes hely... Nálunk a BME-n 60%-os lányarány van a vegyészkaron, úgy tudom, ez a legmagasabb az egyetemen.
2011. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A debreceni nagyon nagyon rossz!!!!! Régen szerintem jó volt, de a mostani vezetés szétverte a színvonalat, zh-k nincsenek (A TTK-n legalábbis) azt sem tudják mi az a laborbeugró stb. Mivel zhk sincsenek bárki elmehet vizsgázni. Nem egy nem két ember úgy vizsgázik le a tárgyakból hogy egész éven ha az előadások 10-15%-ára bejárt akkor sokat mondok. Elég szomorú...
2011. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mérnöki szakok 98%-án lehet olyan tanárt találni, aki nem kifejezetten preferálja a nőket ezen szakokon. :) Én egy kis és könnyűnek titulált főiskolára járok, ennek ellenére még is duplán kell küzdenem néhány tantárgyból, mint bármelyik srácnak :)


A Pannon Egyetem szerintem tökéletes választás. Nekem mindig azt mondják, olyan felsőoktatási intézménybe kell menni adott szakra, ahol már a gyökereket is úgy rakták le, hogy adott szakot tanították. Veszprémben nagyon régóta folyik vegyészmérnök képzés, teszem hozzá JÓ vegyészmérnök képzés, így rossz már nem lehet! :)

2011. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!