Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma írtuk meg a magyar érettség...

Ma írtuk meg a magyar érettségit. Ettől még kaphatok rá pontot?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy ha a szövegalkotásnál félre értelmeztem az irodalmi alakra vonatkozó kérdést (irodalmi alak helyett költőt írtam)akkor még pontozhatják a feladatomat?
2011. máj. 2. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az irodalmi alak =az valamilyen irodalmi hős, regény szereplője, pont ezt beszéltük érettségi előtt valamelyik nap. Ne aggódj én is érveltem és szerintem nagyon elcsesztem. Én példának Madách: Ember tragédiáját, Édes Annát és Beszterce ostromát vettem, és ezeken keresztül mutattam be a személyiségváltozásokat. Aztán meg írtam a mai XXI. századi személyiségváltozásokról....ahogy néztem a nem hivatalos megoldás inkább Rómeó és Júlia kellett volna, mert különböző korszakhoz kellett őket kapcsolni, hát nekem is csak ezek jutottak eszembe:S


Hát valamennyi pontot kapsz rá az biztos mert gondolom bevezetted, meg ha jók a példák azt is figyelembe veszik, de a felét lehet levonják. Nekünk a magyar tanár mondta h ezt ne keverjük össze. Nem tudom ki vagy de együttérezek veled.

Sok szerencsét a matekhoz holnapra! Mert ha az is iylen nehéz lesz....:S

2011. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos én is pont úgy jártam, mint te. Az a legszebb, hogy úgy jöttem haza, hogy milyen jó érvelést írtam, most meg teljesen el vagyok keseredve.
2011. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nemcsak én jártam így:(( hihetetlenül elnéztem ezeket a korstílusos biszbaszokat:S szinte 20. sz.ból írtam őket:(
2011. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még sírtam is emiatt, de már nem érdekel. Úgy vagyok vele hogy amit írtam már átírni úgy sem tudom, majd a szóbelivel felhúzom max. A többi vizsgán meg igyekszem a maxot nyújtani, és figyelmesebb leszek.
2011. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jah elég para ez a hét
2011. máj. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!