Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy még a...

Miért van az, hogy még a magyartanárok sem tudják egységesen jól megoldani az érettségi szövegértését?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mert kétértelműek és beugratósak és szemetek a kérdések:D
2011. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

Na ezért köpködtem meg anyáztam ma.

Egyébként 40ből szerintem 35 pontom meg van, de ez akkor is elég ge*ci volt.

2011. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 32 körüli(első)
2011. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a mait még nem láttam - jövőre érettségizek -, de az eddigi feladatlapok szövegértéseit már néztem, és szerintem pofon egyszerű az egész. a mostani nehezebb volt?
2011. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, nagyon
2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uh, most néztem meg. Nagyon durva:O Pedig elvileg nem vagyok hülye, bár az igaz, hogy reálosabb a felfogásom, de ez fájtxD Nagyon hülyén van megszerkesztve. Nem azért, de az MSZP-s idők alatt összeállított érettségi feladatlapok sokkal jobban voltak, és a feladadtok is normálisan voltak összeállítva. Meg ez az érvelő feladat is mi már, könyörgöm?:O Ha jövőre is ilyesmi lesz, akkor áldom az eget, hogy orvosira nem számít a magyar érettségixD
2011. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert idióta kérdések vannak, amiket ötször át kell olvasni, és minden egyes szavát kielemezni, és akkor talán sikerül kitalálni, hogy mire is gondolhat a feladat, de ekkor rájössz, hogy többféleképpen is lehet értelmezni, és döntsd el, hogy vajon mi lehet a válasz. Amúgy az előző szövegértések se voltak sokkal jobbak, de ez valóban szerencsétlenebb és nyomorékabb volt. (Amúgy nekem az érvelés témája tetszett volna, ha nem kötötték volna ki, hogy három különböző korstílusból való, órán vett olvasmányokra kell hivatkozni.)
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!