Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színház és Filmművészeti...

Színház és Filmművészeti Egyetetem, vágó szak. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Nem soká lesz a felvételim rá, és eleinte érdekelt ez a téma, de aztán úgy hallottam hogy nagyon nehéz az iskolába bekerülni, és protekció is szükséges. Ezek után nem vagyok biztos abban hogy kifizessem a vizsgadíját, plusz a vonat is sokba kerülne, mert vidéki vagyok. Nem akarom feleslegesen kifizetni azt a sok pénzt, ezért szeretném néhány olyan ember véleményét hallani, aki tudja mi folyik az SZFE háza tájánál!
2011. máj. 3. 17:16
 1/1 anonim válasza:
Én is vágó szakra jelentkeztem és én is hasonlókat hallottam mint amit leírtál, hogy protekció nélkül nem lehet bejutni. De én azért azt javaslom ,hogy azért egy próbát megér!
2011. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!