Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri írásbeli 2011? Vélemények...

Töri írásbeli 2011? Vélemények? Kinek hogy ment?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De ilyenkor ugye nem vonnal le pontot, csak adnak rá 0 pontot igaz?
2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Egyébként annyira irritál ez az USA elnök kérdés.

Miért kell nekem az USA elnökeit tudom, vajon ők mit tudnak rólunk Magyarokról??? Mert szerintem nemhogy nem tanulnak magyarokról, de nem is hallanak rólunk!

2011. máj. 4. 16:31
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! Teljes mértékben egyet értek veled. Szerintem ők azt sem tudják, hogy egyáltalán létezünk. Láttam nem egy videót neten, hogy amerikai vetélkedő, ki mit tud, és megkérdezték, hogy melyik ország fővárosa Budapest, és csak lesett, azt hitte, Európa fővárosa:D

Nézett is, amikor megtudta, hogy Európa nem egy ország... :D

2011. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
jah azt a videót én is láttam. Vmi híres csaj volt a vendég, és azt hitte elsőnek, hogy Hungary=hungry..
2011. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!