Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi 2011. Nehéz volt a...

Érettségi 2011. Nehéz volt a mai történelem, illetve a magyar, és a tegnapi matematika érettségi?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, és láttam, hogy írtátok, hogy a szövegértés eléggé csavaros kérdésekkel volt tele, továbbá a tegnapi matek után is többen a 20% után imádkoztatok.

Mennyire éreztétek nehéznek eddig úgy összesítve az írásbelit?

Ilyenre számítottatok, vagy volt azért pozitív csalódás?


2011. máj. 4. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit megnyugodtam, mert a tanárok nehezebbnek állítják be, de én úgy gondolom, hogy a 2-es mindenből megvan, a 3-asnak meg csak örülni fogok:D Bár a mai töriben az esszék elég gyatrán sikerültek, de remélem a tesztes részében összeszedtem 20 pontot:P
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Számítottam rá, hogy könnyű lesz, de nem hogy ennyire. 1-2 nehezebb feladaton kívül minden pofon egyszerű volt, és a megoldókulcsokat nézegetve 60-70% körül sikerültek. Mellesleg nem vagyok egy kitűnő tanuló.
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nah ne... láttam a matek középérettségit és nevetséges volt...
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most néztem meg a matekot és szerintem ha most írom nekem se sikerült volna.

Bár a dologhoz hozzátartozik, hogy én 2008-ban érettségiztem és azóta közöm sincs a matekhoz.

(Anno egyébként 3-as lett)

2011. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A magyarban szerencsére az érvelés könnyű volt. Tulajdonképpen azt magyaráztál bele amit akartál, csak megfelelően kellett indokolnod. A matek az nehezebb volt, mint amire számítottam. Picit le is lombozott, mert a 80%-ra hajtottam volna, de most már biztos tudom, hogy 70% sem lesz. A mai töri meg pofonegyszerű volt.
2011. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mindenből nehezebbre számítottam, de azért azt se mondanám, hogy könnyű volt.
2011. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
hát nekem eddig mindenből meglesz a minimum 3as, bár a mai töri sztem jobb is lesz. nah de hát a matek. Hát én elbőgtem magam amikor 10 perc után nem tudtam hozzákezdeni a nehezebbik felének. Az első feladatból az a,b részt tudtam és ennyi :D hát én úgy jöttem haza, hogy matekból szóbeliznem kell sztem mert max 10 pontom ha lesz, de végülis 30 körül számoltam össze plusz-minusz..
2011. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem 4 évig a középsuliban mindenki azt mondta, hogy sose lesz érettségim, a szüleimnek is ezt mondta az összes tanár


a jegyeim a 4 év alatt hármasok voltak, és nem értettem mi a bajuk

szóval a vége felé félig meddig elhittem amit mondtak


2 éve aztán leérettségiztem, matek-töri-német 4-es, info-magyar ötös lett, pedig úgy indultam neki, hogy bukó lesz, ezért nem is tanultam írásbelikre semmit, szóbelire se sokat


soha nem láttak könyvet a kezembe, szerintem azért feltételezték amit mondtak, és saját hitemben is megingattak, pedig az órákon felfogtam az anyagot, és ennyi nekem pont elég volt.


Régebben intőt kaptam, mert soha nem volt házim, egy évre rá még mindig nem írtam házit, viszont versenyekre vittek a tanárok, mert tudták amit a középiskolás rémtanárok nem tudtak rólam....

2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

magyar: könnyű, de idióta, szerencsétlen kérdések voltak szövegértésen

töri: nevetséges

matek: (én mondjuk emeltet írtam, nem volt nehezebb csak kicsit más, mint az előző években.) a középről azt hallottam osztálytársaimtól, hogy szemét volt, mert mindent megkérdeztek, ami eléggé a periférián van, pl kettes számrendszer, de nem volt nehéz, csak kicsit figyelni kellett.

2011. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem pozitív csalódás volt, magyarból meg töriből 4esre hajtottam, mostmár az 5ösre, matekból 3asra az szerintem meg is lesz
2011. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!