Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi 2011. Nehéz volt a...

Érettségi 2011. Nehéz volt a mai történelem, illetve a magyar, és a tegnapi matematika érettségi?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, és láttam, hogy írtátok, hogy a szövegértés eléggé csavaros kérdésekkel volt tele, továbbá a tegnapi matek után is többen a 20% után imádkoztatok.

Mennyire éreztétek nehéznek eddig úgy összesítve az írásbelit?

Ilyenre számítottatok, vagy volt azért pozitív csalódás?


2011. máj. 4. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A magyar és a töri tényleg egyszerű volt, a javítókulcs alapján 90 % körül, vagy kicsivel felette. (+ 4 % lehet, ha jó fej lesz a tanárom :)) Pozitív csalódás. Matek: egyértelmű negatív csalódás, remélem nagyon sok kritikát kapnak. Az ötösre hajtottam, de kb. 20 %-kal rosszabbul sikerült, mint az eddigi az előzőleg megoldott matek érettségik. Nehéz volt és nem is megszokott témák. Remélem 4 lesz, de minden elismerésem annak, aki ezt 5-re megírta.
2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azért a töri emeltbe reméltem, hogy megúszom a francia forradalmat...
2011. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor remélem nem vérzel el a forradalomban :)
2011. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!