Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közép, angol ÉRETTSÉGI 2011?

Közép, angol ÉRETTSÉGI 2011?

Figyelt kérdés
Kinek, hogy ment? Mi nem ment?? Nehéznek tartottátok-e vagy sem? Hmm???
2011. máj. 5. 11:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Listening nekem nagy kudarc lesz. A többi része nem volt nehéz, de a listening csúnyán lehúzza.
2011. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Bizony, a halottszöveg....pfff...abból is a legrosszabb a TASK 2-volt...-.-" sztem!:D
2011. máj. 5. 11:48
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Úhh nekem a listeningből mind. Amikor még a A, B, C t kellett beírni, ott még a 3.-nál jártam mikor vége lett. XD
2011. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az én értékrendem szerint a vizsgák: Hétfő:könnyű, Kedd: nehéz, Szerda:könnyű, Csütörtök:nehéz....
2011. máj. 5. 11:54
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
nehéz volt :( pláne hogy nekem előrehozott és minimum 90% kellett volna... eddig akárhányat megoldottam, mind jól ment, itt meg már a nyelvhelyességgel is volt gondom a listening pedig egyenesen borzalmas... :'( ilyen nehezet még soha életemben nem láttam és a feladattípusok is hatalmas szemétségek voltak! eddig ilyen kis könnyű karikózás, szinte hibátlanra vagy hibátlanra megoldottam mindet, most meg.... mondjuk a levél nem volt legalább olyan vészes...
2011. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Énis előrehozottan tettem. Az olvasott szövegértés szerintem könnyű volt, a nyelvtannál már egy két hibát vétettem. A hallgatás katasztrófa.
2011. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a listening halál volt az eddigiekhez képest :) Olyan hülyén beszélt, pedig első sorban ültem és jól hallottam :S
2011. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Énis előrehozottat csináltam. A reading meg a writing nagyon könnyű volt, szerintem max. pontosak lesznek, a use of englis-ben lesz néhány hibám, de nem vészes, viszont a listeningből a 3. feladatot végig tippeltem, de az 1-2. feladat ott is jó lesz, csak néhány hiba lesz benne szerintem. Remélem kapok legalább 80%-ot.
2011. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
én is előrehozottat csináltam, az olvasott szöveg meg a levelek jól sikerültek, a nyelvhelyességnél kicsit elakadtam a szóképzésesnél, de valamiket írtam mindenhova, a listening meg hát :S nagyon nehéz volt szerintem, az előző évekhez képest meg főleg. :S ez az AB-s feladat meg az igaz/hamis/nem volt benne, a legszivatósabb feladatok :S a harmadikból alig értettem valamicskét..
2011. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
én is előrehozottan csináltam, és nekem is a nyelvtan meg a hallgatás a necces... a nyelvtanban pár hiba, de a listening 3. részét végig tippeltem...:S és a hallgatásban azért az 1. feladat se volt semmi...:S
2011. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!