Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre fogok ballagni és nem...

Jövőre fogok ballagni és nem tudom melyik iskolába menjek. Egy barátnőm a Széchenyit ajánlotta (SZISZKI). Az jó suli? (Százhalombatta) Aki oda jár az feltétlenül írjon!

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 16:17
 1/3 anonim válasza:
24%
maga a szikszi josuli :d erre is van..dehogy ott mijen a tanitasi rendszer arrol fogalmamsincs:d kerdezz inkabb meg olyanokat akik abba a suliba jartak /jarnak.^^ ja..am nalunk nehez:/ sok otos tanulo,is megbukott.. xd gyengebb tanulo vagy nem ajanlom, remelem tudtam Segíteni.
2009. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem....:D

Hát köszönöm a választ

:DDDDD

2009. ápr. 11. 17:44
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Reméléem, még időben vagyok, mindenesetre ha kedvet kapnál a sulihoz, még tudsz változtatni a jelentkezéseid sorrendjén.

Szóval... Most is épp a könyvtárban döglünk barátnőmmel... :D

Szerintem/szerintünk nagyon jó suli, jól tanítanak a tanárok /bár a Fizika tanár nem valami kedves, előre sajnálkom minden leendő diákját/, és jófejek az emberek. ha fontos a közösség, mindenképpen érdemes elgondolkodnod, hogy ezt a sulit válaszd, mert itt van egy csomó program, pl Éjszakai foci, éjszakai túra, meg itt van nekünk a Széchenyi napok, ami 3 napos, és mindenféle jó dolgot szerveznek be nekünk a tanárok.

Ami még jó, hogy nem vagyunk nagyon hajtva, nem kell olyan rettenetesen sokat tanulni, de mégis mindent elmagyaráznak annyira, amennyi kell, hogy megértsd, és egy csomó óra tök jó, élvezetes, és úgy tanulod meg már órán a dolgokat, hogy észre sem veszed, mert olyan jól magyaráznak a tanárok! ^^

Az egész sulinak van egy ilyen jó légköre, és ez, meg az, hogy mindenki töük jófej, rávesz minket arra, hogy ahogyan most is, akár még órák után is bentmaradjunk beszélgetni, szórakozni, vagy beülni a könyvtárba a barátainkkal.


Szerintem legalább el kéne jönnöd megnézni, hogy miylen az iskola, bár a nyílt nap már volt, azthiszem... Persze azért egy délután, mikor végeztél a sulival, nyugodtan bejöhetsz, megnézni az épületet, meg mindet. Engem spec ez fogott meg először, úgy voltam vele, hogy vagy Ide, vagy sehova:D

nah nem nem is írok többet, már így is "kissé" hosszúra eresztettem, dehát meg akarlak győzni, na :D

2010. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!