Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 250 óra hiányzás után feltétle...

250 óra hiányzás után feltétlenül osztályozóvizsgára kell menni?

Figyelt kérdés
Ki kellett volna venni a mandulámat de állandóan beteg voltam, ezért mindig elhalasztódott, aztán a végére meg már nem is fért volna bele a 250 órába az a 2-3 hét hiányzás ami a mandulaműtéttel jár. Most közel 250 órát hiányoztam, de minden dolgozatot bepótoltam, osztályozható vagyok mert van tantárgyanként 2 jegyem minimum. A jogszabály azt írja hogy csak akkor kell osztályozóvizsgát tenni, ha nem vagyok osztályozható, az osztályfőnököm viszont erről semmit nem mondott, nem is tájékoztat megfelelően. Anyukám is többször felhívta már hogy mondja el, pontosan mennyit hiányoztam de ez sosem derül ki a beszélgetés végére. Most akkor kinek van igaza?
2011. máj. 24. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg jó kérdés, mert elvileg 250 óra hiányzás miatt kell a vizsga, ugyanakkor nálunk is van jó pár ilyen diák, és az a szokás, hogy ha osztályozható, mert van pár jegye, akkor tesznek rá magasról, és nem lesz semmilyen vizsga

szal sztem abszolút osztályfőnöktől meg igazgatótól függő dolog ez az adott iskolában

2011. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, én úgy tudom hogy minimum 3 jegy kell hogy osztályozzanak, és még arra van idő hogy feleltessenek vagy dolgozatot írj.
2011. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőven van rá idő a feleléshez, ez az osztályozó vizsgás dolog ez részben tanárfüggő is lehet, ha nem olyan szemét akkor engedni fog javítani és akkor nem lesz osztályozód, de javaslom hogy anyukáddal személyesen menjetek be a suliba és érdeklődjetek hogy mivan ne az utolsó pillanatban érjen a meglepetés hogy mégis vizsgázhatsz.
2011. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenből annyi jegyem van mint a többieknek mert bepótoltam minden dolgozatot. feleltettek is többször tehát 3 jegynél bőven több van. az a baj hogy nem túl kedvesek a tanáraim, tehát arra nem számíthatok hogy hagyják a fenébe és lezárnak simán..:(
2011. máj. 25. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez nagy baj, mert leginkább pont a tanáron múlik ez az egész
2011. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És végül mi lett, kiderült?
2017. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!