Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van kereslet pszichológusokra...

Van kereslet pszichológusokra ezekben az években? Van értelme ennek tanulni? Eltudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy van. az emberek, főleg a fejlett társadalmakban nagyon agyonhajszoltak és egyre kevesebb a kapcsolatuk önmagukkal. szükségük van lelki gyógyítókra. szerintem a lelki segítség sosem elavult és az alternatív módszerek is egyre fejlődnek, sokfelé lehet menni pszichológia szakkal és sokmindennel lehet kombinálni is.
2011. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
boldog-boldogtalan annak megy
2011. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, nem tudom, miről beszélsz... pszichológiát csak 6 egyetemen oktatnak, alacsonynak számító létszámmal. Pont nem az a szak, ahova boldog boldogtalan bekerül. Max szeretne. Az nem ugyanaz.
2011. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá affinitásod és kellő érzéked, akkor mindenképpen érdemes. Jól képzet pszichológus szakemberből szerintem kevés van. Aki megszerzi a pszichológus diplomát, nem biztos, hogy jó pszichológus is lesz, ehhez szerintem "tehetség és biz. képességek is" kellenek, ez az én szubjektív véleményem, munkámból kifolyólag találkozom pszichológusokkal, néha kicsit megdöbbenek....
2011. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!