Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 21 éves nőnek milyen szakmát...

21 éves nőnek milyen szakmát javasolsz tanulni, amivel el tudna helyezkedni?

Figyelt kérdés
Érettségi, logisztika ügyintéző szakmám már van (sajnos ezzel nem megyek sokra), középfokon beszélek németül, angolul, oroszul. Jogosítványom is van.
2011. szept. 14. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha reál tantárgyakból jó vagy, akkor valamilyen mérnöki, pl könnyűipari, az nem fiús, nézz utána.
2011. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyetemre vagy fősulira menni...
2011. szept. 14. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
valami multinál
2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz egyetemre, fősulira menni? Kíváncsi lennék rá.
2011. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy közgázhoz nem elég szerintem az érettségim. BTK-ra viszont felesleges lenne mennem.
2011. szept. 15. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp javaslok egy fősulit egyetemet. Nem tudom milyen képességű vagy de nem nehéz ha pl Zskf-re mész vagy kisebb nevű iskolákba, és hidd el ha nem is PSZF vagy Curvinus akkor is ha beiratkozol egy távoktatásra vagy egy levelezős képzésre és elvégzed fogsz találni munkát BP-n (már ha bp-i vagy). Már annyi diplomás van/lesz hogy már nemdiplomás állásokra is őket alkalmazzák/fogják alkalmazni.


Ha mást nem akkor menj el felsőfokú szakképzésre vagy hogy hívják a 2évest.

2011. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!