Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lehet bírni...

Szerintetek lehet bírni egyszerre a BCE-KIK nemzetközi igazgatás szakát és az ELTE anglisztikát? (Mármint egy év eltéréssel. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem ismerem, de anglisztikás vagyok az ELTE-n, az nem vészes. Inkább a vizsgaidőszak húzós, mert sokat kell olvasni, de ismerek olyanokat akik úgy vizsgáztak 5-ösre irodalomból, hogy egyetlen kötelezőt sem olvastak el. Van pár keményebb tárgy, de simán teljesíthető, és nem veszi el az összes idődet a tanulás.

Nekem francia minorom van mellette, az sokkal keményebb, arra egy csomót tanulok, így az angolra nem sok időm marad, de még így is simán megvan minden tárgy.


Sokan végeznek az évfolyamból más szakot is az anglisztika mellett (pszichológia, nemzetközi gazdálkodás, építészet, jog...), szóval szerintem neked is menni fog. :)

2011. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

nagy általánosságban azt látom, h bölcsész szakot bármivel lehet párosítani :) lehet bírni

jogász-orosz, nemzetközi gazdálkodás-orosz stb.

és az angol se nehezebb, mint a többi :)

úh menni fog :)

2011. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!