Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol volt jobb az életed?...

Hol volt jobb az életed? Középiskolában vagy általánosban?

Figyelt kérdés
nekem a középsuli sokkal gyatrább volt, több megaláztatás,több rossz jegy...:D nektek?
2011. máj. 14. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szakközépbe.

Általános tele volt gyökerekkel, nem voltak jó csajok stb.

2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem általánosba ugyan jobb jegyeim voltak de annál kevésbé jobb barátaim igaz megvoltam velük de nem volt valami túl jó. Középsuliba jobb haverjaim voltak jegyeim nem a legjobbak de mégis elvoltam ott, 2 év után kicsit vissza sírom a régi időket :) de munkába is meg álltam a helyemet szerencsére. :)
2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

3. éve járok 6 osztályos gimibe. sokkal jobban élvezem, mitn az általánost. voltak mélypontok, de voltak olyan szárnyalások (nem tanulásilag), hogy egyértelműen a gimit választom :)

persze, hogy rosszabb jegyek is becsúsznak, a szint sokkal magasabb egy középsuliban :D a megaláztatás mondjuk már nem következik belőle, nekem pont fordítva van, általánosban több volt belőle.

2011. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szakközépben jobb most:)

Általánosban sokat piszkáltak,itt már nem annyit,ezek voltak a mélypontjaim,amiken már NAGYJÁBÓL túl vagyok.A jegyeim rosszabbak itt.

2011. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sz@r volt mindkettő. Felnőttnek lenni jobb :-)
2011. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Általános azért volt jó, mert közel volt, faluban lakom, és bicajjal 10 perc alatt ott voltam.

Középsulit viszont jobban szerettem az első 3 évben, utolsó évben már sok volt a veszekedés, kibeszélés az osztályban (csak lányok), ez már Pesten volt.

Most Budára járok egyetemre, bejárok a falumból, ez eléggé fárasztó (majdnem 4 órát utazok naponta), de a hangulat, a társaság itt a legjobb, és itt kezdtem csak érezni, hogy van/lesz értelme annak, amit tanulok, szóval van, ami motivál!

2011. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én inkább azt mondanám, hogy a továbbképzők jobbak voltak. Sokkal rendesebbek voltak a diákok egymással, mint az általánosban vagy a gimiben.

A gimi nyolcadik osztályában elég kretének voltak, de hogy miért pont akkor, azt nem tudom elmondani. Talán a feszültség miatt. A kilencedik osztályt se nagyon szerettem negyedévig, mert a másik osztályba járt két lány, akik eléggé utálatosak voltak mindenkivel, főleg a barátnőmmel. Ezt azért nem nevezném iskolai erőszaknak, vagyis bullying-nak, mert ilyen szerencsére nem volt, és meg, mert nem is foglalkoztunk velük.

2011. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A gimit utáltam. Rámszállt a fél osztály, röhögtek rajtam, megaláztak, kigúnyoltak. Mindezt azért, mert én nem voltam olyan, mint ők, csendes voltam, nem szerettem bulizni, tanultam. A tanárok is idiótának tartottak emiatt, de elég jó jegyeim voltak. Az általános jobb volt, bár jónak azt sem nevezném. Nekem az egyetem volt jó.
2011. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Két általános suliba jártam. Az egyikbe csak az utolsó két évet. Azt nagyon szerettem sok barátnőm lett akikkel mikor már gimibe kerültünk is tartottuk a kapcsolatot. A másik általános sulit utáltam. A gimi is jó volt. Sok barátom lett, de akkora már végképp utáltam tanulni ezért rosszabbak is voltak a jegyeim.

25/L

2011. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
az általános nagyon adta, annál jobbat elképzelni sem tudnék mint ami ott volt:), középsuli jóval szarabb volt nekem, aztán h az egyetemen mi lesz, nemtudom(remélem fel is vesznek:D)
2011. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!