Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet visszamondani emelt...

Lehet visszamondani emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés
Most érettségizem, de 3 éve előrehozottan letettem a középszintű informatika érettségit. Most jelentkeztem emeltre, már voltam az írásbelin is de úgy érzem nagyon rossz lett, tehát jobban járnék a középszinten elért eredménnyel mert az meg jól sikerült. Vissza lehet lépni valahogy? :D
2011. máj. 19. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
már nem.
2011. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj el, ha van két érvényes érettségid, akkor választhatsz majd, melyiket írják be a bizonyítványba, a másikról pedig külön tanúsítványt kapsz, és a felvételinél is választhatsz közülük.

Ha nem mész el, akkor megbuksz, de az érettségit akkor is megkapod a korábbira, csak éppen elég ciki.

Visszamondani nem lehet.

2011. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, nem veszíthetsz vele semmit.
2011. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ha szintemelőt tesz (és ez az, mivel közepe volt, és most emeltre megy) akkor az emeltet fogják neki beszámítani, nem választhat. visszamondani azonban valóban nem lehet
2011. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
de de, választhat
2011. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15:30: rosszul tudod.
2011. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha nem mész el szóbelire,akkor érvénytelen a vizsga. én ezt tenném a helyedben ha már tudom hogy biztos rossz :)
2011. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát jó, akkor én tudom rosszul, amikor én érettségiztem, akkor így volt:D
2011. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de amióta van ez a kétszintű, sosem volt úgy. Ennek persze már csak történelmi érdekessége van.
2011. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő még a kétszintű rendszer előtt érettségizett emelt szinten :D
2011. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!