Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetnék a jobb jegy...

Mit tehetnék a jobb jegy érdekében?

Figyelt kérdés

Be van iktatva nekem április 29 és június 10 között egy görögországi nyaralás, de még pár tantárgyból kéne mennem a jobb jegyért.


Irodalomból soha nem hajlandó behozni a naplót, hogy beírja a jegyeket és megtudjam hogy is állok. Mert az ellenőrzőmben sok jegy hiányzik. És elméleti számításaim szerint Arany versekből is van két db 5-ös (még év elejéről), Édes Anna olvasónapló 5-ös, meg még írunk egy fogalmazást is. 4,3-ra állok, nekem kell azaz 5-ös.


Fizikából egyedül én megyek a 4-t, hétfőn még lediktálja nekem a maradék fogalmakat, és kedden felmondom. Történelemből még egy dolgozat lesz, de abból meg van az 5-ös, mert 4,6-ra állok belőle. Plusz van az előző büntetőházis doga, amiben csak egy pontot veszítek és az is 5-ös. Mellé még etikából csináltam egy házi dogát és elméletileg szerdán írunk még egyet. 5-ös. Hogyan csináljam? Álljak őrt és figyeljem tanárnőt hétfőn? Mert mindig húzza, halasztja a dolgot, elfelejti, de tudja, hogy megyek el és sosincs nála a napló és mindig csak a füzetébe írja be a jegyeket.


2011. máj. 20. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabad kérdezem,milyen suliba jársz? Általános iskolába? Középiskolába?
2011. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be szépen a tanáriba, és kérd meg, hogy végre írja be a jegyeidet.
2011. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!