Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez a tanóra mégis ér egyáltalá...

Ez a tanóra mégis ér egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, jövőre már szerencsére nem lesz kémiám. Általánosban még szerettem, viszont a mostani tanárnő enyhén szólva nem tud tanítani. A fegyelemmel nincs baj, viszont a módszere a következő: A két év alatt egyszer sem magyarázott el semmit,csak lediktálja az anyagot. Ezért érdemes volt bejárni? Pl.: akkor ezt írjátok kicsit lentebb,blablabla(lediktálta amit kell), most fordítsátok meg a füzetet, blablabla(anyag), nem az, hogy miről szól, és utána lediktálni...Nagyon örülök ,hogy ennyi volt..
2011. máj. 24. 18:54
 1/5 orsii3 válasza:
Ez tényleg nem sokat ér, néha akadnak ilyen tanárok sajnos, akiket muszály elviselni...azért ha kémiával akarsz továbbmenni, ne hagyd hogy ez elvegye a kedvedet,nem rossz tantárgy ez, csak kicsit bonyeszek a számítások..
2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy gondoltam amikor olyan idős voltam mint te! :) Nem olyan pályára készültem, ahol szükségem lesz rá, ezért nem is foglalkoztam vele soha. Az órákat túléltem, a dolgozatokat kipuskáztam, aztán 180 fokos fordulatot vett minden, és műszaki egyetemre jelentkeztem, ahol három félévnyi kémiám van. :) Elmondhatatlanul nagy lemaradásban vagyok azokhoz képest, akiket foglalkoztatott már középiskolában is a kémia, sokkal többet kell tanulnom, mint másnak. :) Szóval értelme biztosan van :)
2011. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ugyan abban a cipőben járok mint az előttem válaszoló :D
2011. máj. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kémiának természetesen van értelme, de egy ilyen embert mégis mi visz arra, hogy tanár legyen?..
2011. máj. 25. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután leérettségiztél kérdezd meg tőle :)
2011. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!