Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam?

Melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek eldönteni, hogy melyik középiskolába menjek.Két herlyre vettek fel fellebezés miatt és mondták, hogy most dönthetek, de nem tudom, hogy melyik lenne a jobb az egyik iskola a győri krúdy humán-angol tagozata, a másik pedig a mosonmagyaróvári kossuth nyelvi előkészítős(angol) tagozata.Csak 5.-ben tanultam angolt.Nekem a krúdy szimpatikusabb, de félek, hogy nem éri meg az a szak.Amúgy nagykoromban logisztikával vagy Hr-rel szeretnék foglalkozni

előre is köszi a válaszokat


2011. máj. 29. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szeretnéd tanulni az angolt akkor a Kossuthba menjél, igaz 5 éves de legalább megtanulsz normálisan angolul, én rengeteget szívtam az angollal rendes gimi miatt érettségi után rengeteget felejtettem most 22 évesen minimális angol tudással nehezen boldogulok az egyetemmel.
2011. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:),várom még a véleményeket
2011. máj. 29. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
én is nyelvi előkészítősben tanultam, szerintem az nagyon megéri, a nyelv szempontjából. egy sima humán tagozatos iskolában is lehet erős az angol, de egy nyek-es osztály ebből a szempontból előnyösebb, mert ott ha nem vagy szinten a többiekkel, akkor van időd behozni a lemaradásod
2011. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is kossuth:)
2011. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!