Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam?

Melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
középiskolába fogok most menni csak nem tudok dönteni. A félévim elég jó lett de a felvételi rossz... Nyíregyháziak írjatok hogy melyiket ajánljátok. TY előre is 14/F
2010. jan. 27. 15:02
 1/7 anonim válasza:
Többet kéne írnod a tanulmányi eredményeidről, terveidről, felvételi dolgozatok eredményeiről.
2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nyiregyi vagyok, és a Krúdyba szeretnék menni. :)

Nem tudom mi érdekel téged, így ötletet se tudok adni.

2010. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
félévkor 2 négyesem volt többi 5-ös de most nemtudok dönteni, szerintetek gimi vagy szakközép?? vendéglátás vagy pénzügyi vonalon maradjak???
2010. jan. 27. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyan én már "öreg róka" vagyok a témához,de ilyen eredménnyel mindenképp gimibe menj szerintem.Lehet,hogy elsőre bejönnek biznyos szakközépiskolák is,de ki tudja,mit takarnak a szakmai tárgyak.Később kiderülhet,hogy abszolút nem arra számítottál,amiről a szakmai tárgy szól.Tapasztalat...Környezetvédelem-vízügy tagozatra jártam,ami 14 évesen egészen megérintett meg jól is hangzott,de végül nem is érettségiztem belőle.Aztán 11.-ben meg 12.-ben csak elszívta az iőt meg az energiát.Úgyhogy gimi,mivel ott a szakma helyett még egy nyelvet is tanulhatsz,és egy nyelvvizsgára(ha nagyon penge vagy, akár kettőre) is szert tehetsz még középiskola alatt.

21/L

2010. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj gimibe, legalább nem csökkented az esélyeimet! :D
2010. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:DDDDD
2010. jan. 27. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Gimi:D:D ilyen eredménnyel nagyon arathatsz;)
2010. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!