Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély, hogy jelentős...

Mennyi az esély, hogy jelentősen zuhanni fog a ponthatár pszichológia szakon? Akármelyik suli érdekel.

Figyelt kérdés
Bejelöltem a pszichológia szakot 4 egyetemen, (KRE, Pázmány, Debrecen, és Szeged) de félek, hogy nem fognak felvenni, a másik amit még jelöltem az kommunikáció, de oda meg nem akarok menni....
2011. jún. 1. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fognak csökkenni,de ne legyen igazam.Szerintem jól sikerültek az érettségik idén,én emelteztem töriből,és kb.mindenkinek 80 felett lett+magyar is.Attól is függ,hogy többen,vagy kevesebben jelentkeztek-e oda.Reménykedj!:/
2011. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csökkenni fognak a ponthatárok pszichón, mivel mindenhol kevesebben jelentkeztek mind összesen, mind első helyen. De 435 alá azért sehol nem fog menni szerintem.
2011. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésedre sajnos, szerintem egy matematikust kellene megkérdezned aki az előző évek statisztikái + a mostani jelentkezési adatok alapján kiszámolja, még azt is meg fogja tudni mondani hogy milyen határok között várható az esetleges csökkenés/növekedés.
2011. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
HA VALAMI NEM ÉRDEKEL minek jelölted be? hülye liba
2011. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:58-as, miből gondolod hogy kevesebben jelentkeztek idén?

Én is most érettségizem és szintén pszichóra jelentkeztem, és reménykedem a csökkenő tendenciában... Az utolsó 3 évben folyamatosan ment le a pszichós ponthatár :)

2011. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:58-as vagyok

felvi.hu -> [link]


Itt megnézheted, hányan jelentkeztek idén az egyes pszichó szakokra. Ezt hasonlítsd össze a tavalyiakkal (ezt is megtalálod a felvin), és meglátod, hogy mindenhol kevesebben vannak.

2011. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!