Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van egyáltalán arra valami...

Van egyáltalán arra valami csekély esély, hogy 404 ponttal bekerüljek idén a gyógyszerésztudományi karra Szegeden?

Figyelt kérdés
Tavaly 408 volt a ponthatár. Reménykedjek még vagy inkább hagyjam a sz@rba?
2011. júl. 19. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ember, 2 nap és minden kiderül. Addig csak tudsz már várni a nagy reményfeladással, nem?
2011. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Háát... azért van valamennyi. Ha azt vesszük hogy volt már hogy több mint 4 ponttal emelkedtek, akkor végülis csökkenhetnek is. Én pestre meg debrecenbe jelentkeztem. De nekem a gyógyszerészet a B terv, a nagy álmom az orvosi, ami nem hiszem hogy összejön sajnos:(

De szerintem még ne add fel! A nyelvvizsgák miatt lemehet a pont.

2011. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, inkább hagyd a sz*rba. Ha eddig sem volt semmi biztos, most már nem mindegy?
2011. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem is az orvosi volt a cél, de harmadszorra már valahogy nincs kedvem vele foglalkozni. Gyógyszerészet az egyetlen reményem, mert utolsónak nagy feleslegesen az OLKDA-t jelöltem meg, ami egy irdatlan hülye döntés volt. Jó lenne, ha nem dobnék ki még egy évet a semmire, mert ez az év is "sok" volt a semmitől. Tudom legfőképpen az eredményektől függ, de elég sokan jelentkeztek rá, többen mint tavaly...ezért nem tudom, hogy most mit gondoljak...Az okoskodó "bunkójani" megjegyzésektől meg meglehet kímélni köszi ^^
2011. júl. 19. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Ki volt a bunkó? Senki nem használt olyan trágár kifejezést, amelyet Te előtte nem.


Ilyen idősen láthatnád, hogy a kérdésednek sok értelme nincs, értelmes válasz meg csak az leeht rá, hogy várj még két napot.

2011. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Érdekes a másodiknak összejött :) amúgy sem trágárságról beszélek, hanem a lekezelő hangnemről...de mindegy hülyeség ezen vitatkozni szerintem :)
2011. júl. 19. 19:26
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocs, csak én pl. nem értem a logikáját a dolognak.

2 nap múlva jönnek a ponthatárok. Miért ma/most akarod feladni a reményt? Mi változott tegnaphoz v június végéhez képest? Semmi.

Egyébként igen, szerintem elképzelhető, hogy csökkenek a pontok. De ez csak ködszurkálás.

2011. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el valaki hogy az istenbe olyan nehéz az orvosira bekerülni? Alig van orvos...
2011. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért nehéz, mert a legtöbb szakon ha nem vesznek fel államilag támogatottra akkor mész költségtérítésesre, hiszen az a 2-300 ezer FT még viszonylag fizethető. De azt kevés ember engedheti meg magának hogy orvosin fizetősre járjon 1 millió/félévért.
2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Meg azért is, mert valahogy a term.tud-os tárgyakból nehezebbek az érettségik.


Amúgy nem értem, ha téged zavar a kérdés, akkor minek válaszolsz? Jó értem én, idegesít hogy volt már egy csomó ilyen... de akkor meg ugord át, és keress olyat ami érdekel. Felesleges teleoffolni mindent.


Kérdező, én is SZTE-GYTK-ra jelentkeztem, de csak orvosi után. 402 pontom van, úgyh az orvosinak annyi:( és lehet hogy a gytk-nak is. De én is azt mondom hogy reménykedjünk.

Az amelyikőtök debrecenbe meg pestre jelentkezett, hány pontod van?

2011. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!