Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 23 évesen megyek egyetemre...

Ha 23 évesen megyek egyetemre nappalira, nem fognak kinézni a csoporttársaim?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, főleg hogy csak ennyi a korkülönbség. Nekem van 63 éves csoporttársam is.
2011. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na ne idegesíts

dehogy fognak

max téged irritálhat némely 18-19 éves

ott is vannak bőven 20 felett, ne aggódj

2011. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem nem:) gondolj arra, hogy vki pl. másik szakra megy át, akkor már eleve nem annyi idősen kezdi, mint egy érettségi utáni ember:) vagy vki tanul vmit, technikum vagy tanfolyam, mire azt elvégzi szintén van annyi, mint te:)

na és vki elvégez egy szakot, és belekezd egy másikba...az pedig már lehet, hogy idősebb...:)

ne aggódj ezen:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 23 évesen kezdem az első évet :) Nem hiszem, hogy kinéznének emiatt.
2011. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért kell kétnaponta feltenni egy ilyen kérdést? még a felvi is lehozta, hogy az elsősök átlagéletkora 22 év (nappalin). az én szakomon is 20-26 között vagyunk. kicsit vicces is volt, mikor kiderült, hogy az egyik lány, aki jóindulattal is max 19nek néz ki, valójában 24. :-D

egyébként én is 25 vagyok és most voltam elsős. igaz már rególyaként... :-)

2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 23, majdnem 24 évesen mentem nappalira (másoddiploma). Nem lógtam ki közülük külsőre, az más kérdés, hogy számomra nagyon idegen világ voltak ők: a gimiből frissen szabadult kisfiúk (a szak 90%-a fiú). Szóval eleinte nem volt jó, főleg, hogy nem volt nagyon kedvem barátkozni velük, de aztán csak sikerült valahogy beilleszkednem, meg a "kisfiúk" is egyetemistává értek közben.


Szóval én azt mondom neked, ha kedves vagy és barátkozó, nem lesz bajod, nem fognak kinézni.


Egyébként milyen szakra mész? Van huszonéves nappalisoknak szóló topikom, látogasd meg, ha érdekel! http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2011. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!