Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mesterképzés elvégzéséhez...

A mesterképzés elvégzéséhez két szakmai középfokú, ill. egy szakmai és egy felsőfokú nyelvvizsga kell közgázon?

Figyelt kérdés

Sajnos mindenki mást mond nekem. Olyan is hallottam, hogy elég csak egy szakmai közép. Nekem már van angolból, de ha mégis kell, akkor el kezdeném tanulni a németet.

Ti mi tudtok erről?


2009. márc. 18. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapszakhoz is két közép szakmai kell.

Ezt egyeteme válogatja. Nézz körül a honlapon adott szak követelményein, leírásán.

2009. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez szakfüggő. Pl. nemzetközin valószínűleg többet követelnek.
2009. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Turizmus - vendéglátás szakon 2 szakmai (üzleti, idegenforgalmi, közgazdasági, pénzügyi, gazdasági) középfokú C, az egyiket kiválthatja egy általános felsőfokú nyelvvizsga..

Gazdaság és menedszment szakon elég 1 szakmai (üzleti, gazdasági, közgazdasági, pénzügyi) C nyelvvizsga.

2009. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!