Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg csak kettes lehetek...

Tényleg csak kettes lehetek ha kaptam szaktanárit?

Figyelt kérdés

ma matekon a tanár kört rajzolt a táblára, és páran mondták hogy krumpli meg stb. amúgy a tanár nem az a típus aki nagyon szigorú, vette a poént. utána rajzolt még egy kört, mondom h ez nem szép kör.

erre elveszi az ellenőrzőm és szépen beír egy szaktanárit.

az a poén h amúgy négyesre álltam és azt hallottam h akkor csak kettes lehetek.

az biztos hogy ha ez igaz én leütöm a tanárt:D


2011. jún. 8. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem. Réges régen általános iskolában nekem is volt egy szatanárim, még se lettem 2-es
2011. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát nagyon remélem hogy nem, főleg ilyen piti kis dologért. meg ráadásul minden órán beszél mindenki úgyhogy nem értem mi baja ennek a zakkant nőnek.

amúgy gimi 10 osztály

:D

2011. jún. 8. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A matematikajegyednek semmi köze a szaktanárihoz, a magatartásjegyre meg minden iskolának van belső szokásrendszere, de kettes nem lehet egy szaktanári miatt. Ha semmi más probléma nincs egy emberrel egész évben, akr még ötös is lehet vele, de négyesnél nem rosszabb. HA más nincs.
2011. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy iskolafüggő, de nálunk úgy volt, hogy akinek volt szaktanárija, vagy hasonló, annak 3-asnál jobb nem lehet a magatartása.
2011. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de komolyan mondom, tök ideges vagyok. pont ilyen miatt, ha még dobálóztam volna a székekkel vagy valami:D de ezért... áhh:@
2011. jún. 8. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja a tanulmányi eredményet (ellenben a magatartásjeggyel).


Viszont nyugodjál le, ne legyen már akkora arcod, hogy egy diplomás tanárnőre akarjál széket dobálni, mint valami állat.

2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mondtam én hogy székkel akarom dobálni? azt mondtam, hogy ha azért adna szaktanárit még megértem, de nem ilyen apróságért.

aztán sokra megy a diplomájával, matekot tudja, de azon kívül sötét a nő

2011. jún. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!