Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valahol Magyaroszágon...

Van valahol Magyaroszágon református lelkészképzés levelező tagozaton?

Figyelt kérdés

Negyvenkét éves vagyok, van egy kommunikációs diplomám. Most érzem magam érettnek és elhivatottnak arra, hogy református lelkész legyek.

Szeretnék tanulni, megtanulnék mindent, a hébertől a latinig, amit csak kell. Lehet jelentkezni valahová?


2011. jún. 8. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Jelenleg nincs levelezős lelkészképzés, de a lakóhelye szerint illetékes teológiát kérdezze meg, hogy egyéni tanrendben van-e lehetősége teológus-lelkész diplomát szerezni.


Üdvözlettel:

egy református lelkész

2011. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én azt szeretném ezzel kapcsolatban kérdezni, hogy egyedül álló, két gyermekes anyukaként van-e esélyem egyáltalán, hogy valaha is lelkész lehessek?! Ez minden álmom, de nyílván nem nyújtanék pozitív példát. Nem váltam el, nem is mentem férjhez. A párommal pontosan a vallási, keresztény világnézeti, életszemléleti különbözőségünk miatt nem házasodtunk össze.
2012. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Károlin van, de nem akarok butaságot mondani. Nézz utána!
2013. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!