Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok nekem véleményt a...

Írnátok nekem véleményt a Kossuthról, a TÁGról, és az Adyról? (DEBRECEN)

Figyelt kérdés
Köszi előre is.
2011. jún. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A Kossuthot nem ismerem.A TÁG amolyan elit iskola,tele sznobbal és egoistákkal az osztályfőnököm és még pár ismerősöm szerint is.(Persze vannak kivételek!).Az Adyba jelentkezett az egyik fiu osztálytársam (eléggé okos) és fel is vették.A nővére is oda járt aki szintén okos.Gondolom az öccse nem oda jelentkezett volna ha rossz iskola lenne.


14/L

2011. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azt elfelejtettem írni hogy ahoz képest hogy a TÁG-tól mindenki elvan ájulva, hogy milyen jó iskola, jó páran vannak akik megbánják hogy oda mennek. Olyat is hallottam már hogy a tanárok se valami jók.Az egyik lány osz.társam is ide fog járni, pedig a tanárnő nem nagyon javasolta neki.Egyébként ez a lány nagyon okos,mindig kitűnő volt
2011. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Kossuthos vagyok. Szerintem nagyszerű egy hely. A tanárok nagyszerű szuper, bár a fiatalokkal vannak problémák. A közösség is jó, minden osztálynak van egy hangulata, és körülbelül mindenki ismer mindenkit (aki számít is valamit). Eléggé sokat kell tanulni, meg sokat is követelnek, de megéri, mert így legalább egy jó egyetemre kerülsz.:)

18/N

2011. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!