Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi Egyetemen...

A győri Széchenyi Egyetemen vagy a Soproni Nyugat Magyarországi egyetemen jobb a gazdaságinformatikai képzés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én jövőre NYME-s leszek! :D De csak azért, mert Soproni vagyok. Mondják, hogy "wá, mindenki menjen BME-re, ELTE-re, meg Corvinus-ra, csak az ottani diplomák értékesek!".


Minek menjek el Pestre egyetemre, mikor ha maradok Sopronba, akkor az ösztöndíjamat nem az utazásra meg kollégiumra kell költenem, nem kell kollégistaként éheznem, barátnőmet pedig szinte mindennap láthatom? Amúgy mondják, hogy az NYME is jónevű.


Ami még a Soproni NYME mellett szól, az azok a diákhagyományok, amiket más egyetemeknél nem hinném, hogy megkapsz. Bár valaki beszólt nekem, hogy "az itteni egyetem egy nagy szar. Abba a barna ruhába járkálni? Ehh...". Azt tegyük hozzá, hogy annak az illetőnek semmi köze nincs a felsőoktatáshoz és nem sokat ért az ottani egyetemi életből. :D

2011. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!