Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, főiskolások! Ti...

Egyetemisták, főiskolások! Ti milyen érettségi eredményekkel kerültetek be? Hova jártok? Mennyi kell tanulnotok? Most milyen jegyeitek vannak?

Figyelt kérdés
főleg Debreceni vagy Miskolci Egyetemre vagyok kíváncsi..Gazdálkodási és menedzsment szak..
2011. jún. 12. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miskolci egyetemre színtiszta 4essel a gépészre jutottam be, barátnőm viszont a közgáz karon van, pénzügyin színtiszta 5össel jutott be. Barátnőmnek nem sok gondja volt semmivel, itt viszont még neki is bele kell húzni. Nekem elég rosszul megy, sokat kell tanulni, nagyon! A tanárok sem épp kíméletesek. Matekból pl. 5ös voltam, itt meg nem is sikerült 1. félévben...
2011. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

21:12, mikor kezdtél?

Amúgy szintén Miskolc, szintén gépész. Kitűnő érettségi, az egyik legjobb gimiből jöttem. Hát mit ne mondjak, volt már olyan, hogy éjszaka én is csapkodtam az asztalt, hogy hogy nézhettem be ennyire. :D Tanulással meg sok-sok szerencsével túl lehet élni.

Lakótársaim gazdászok, azok meg világolnak egész évben. :D

2011. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most vagyok túl az 1. éven. :) De ha felvesznek szakmára, akkor itt is hagyom. Kivagyok már minden rajzzal, meg értelmetlen tanulással... Lehet hogy folytatom utána, de most nem bírom tovább, az biztos. Gazdász barátnőm engem is mindig kiborít, hogy megy a 4esért javítani. :S

A kérdezőnek még annyit, hogy pár jegy rontás minimum várható!

2011. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hűűűűűha..kicsit beparáztattatok..:| :D
2011. jún. 12. 23:56
 5/12 A kérdező kommentje:
az a gáz,h fizetős részét is beírtam,és sztem csak oda fognak felvenni..és nem szeretném ha szüleim feleslegesen fizetnének ki pár százezer forintot,aztán kitudja hány félév után nem bírnám,és otthagyom.:S
2011. jún. 12. 23:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugiiii! próba cseresznye. :) Milyen a tanulmányi átlagod? kb. ?
2011. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4.7 (szakközép egyébként..)
2011. jún. 12. 23:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Most ijesszelek meg azzal, hogy még most jön a Gépelemek I-II? :D Én most fogom kezdeni a harmadik évet, immár pár ősz hajszállal gazdagabban. Egy tárgyból maradt el vizsgám, azt a jövőhéten pótolom, és elvileg már tiszta lappal szakosodok. (Ha minden jól megy persze)

Milyen szakmára jelentkeztél?

2011. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ne ijedj meg, ki lehet bírni. Megéri a befektetett munkát, csak éld túl. :D
2011. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és ez a kredites izé hogy is van pontosan? ha jól tudom,30pontot kell évente teljesíteni,h átengedjenek,és 3. év végéig 180pont kell,h diplomát adjanak?!
2011. jún. 13. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!