Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell átiratkozni egy...

Hogyan kell átiratkozni egy másik suliba?

Figyelt kérdés

Szal sulit akarok váltani, most voltam elsős ( 9. )

és nem jön be a mostani suli, mit kell csinálnom hogy átmehessek egy másikba? a kiszemelt már megvan...

arra gondoltam bemegyek az igazgatósághoz és beszélek velük, és megkérdem akkor hogy most hogyan tovább:)

anyának már mondtam, aztán azt mondta hogy jó, kezdjem el:D mondtam hogy jó, csak hát így nehéz:)


2011. jún. 13. 10:20
 1/6 A kérdező kommentje:
és nem tudom mit fog szólni ugye... de hát ő mondta:)
2011. jún. 13. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is úgy volt, amikor költöztünk. Bementünk az igazgatóhoz és ő eldöntötte, hogy igen, vagy nem. Ált. nem mondanak nemet, főleg, ha nem olyan rosszak az eredmények :))
2011. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lemész az igazgatóiba, és közlöd, hogy kiiratkozol, ha még esetleg nem volnál 18 akkor kérhetnek szülői igazolást, de akkor meg egyszerűen borítsd rájuk a kávét és úgyis kirugnak!


Aztán bemész az új suliba és közlöd, hogy be akarsz iratkozni, ennyi az egész.

2011. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Álj állj ! nem az igazgató dönti el, hogy igen vagy nem!! Miről beszéltek már?


Szabad iskolaválasztás van mindenki oda iratkozik be ahova akar, és akkor iratkozik ki amikor csak akar!!

2011. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne dönthetné el az igazgató?? Tegyük fel, hogy szarok az eredményei, egy legutolsó kis semmi szakmunkásból, ahol bukdácsolt nem fogják felvenni a főváros legerősebb gimnáziumába, naná, hogy elutasíthatja az igazgató. Ha csak ilyen egyszerű lenne, akkor felvételi sem lenne...
2011. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3,5ös átlagom van, annyira nem vagyok rossz tanuló:)

egy olyan középszintű gimnáziumba mennék..

eddig is gimis voltam

2011. jún. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!