Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok átiratkozni egy...

Hogyan tudok átiratkozni egy másik suliba? Mik a teendők?

Figyelt kérdés

Szeretnék átmenni a mostani sulimból.. Mit kell tennem? Honnan tudhatom, hogy átvesznek-e? :O

Most 9.-es vagyok..


2011. ápr. 3. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első az hogy beszélsz a szüleiddel

Együtt elmentek a másik suliba az igazgatóval kell beszélni ( én először felhívtam telefonon )

Ha felvesz ad róla egy papírt amivel visszamész a jelenlegi suliba Ott annak a papírnak a másik oldalát fogják kitölteni és azzal megint vissza kell menni az új suliba és ennyi

2011. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és miket néznek a felvételkor? Mit vigyek magammal, ha bemegyünk a suliba? Nagyon parázok az a baj.. Mert a matekom nagyon rossz a suliba.. De eddig mindig IMÁDTAM, és ÉRTETTEM.. most meg semmi.. Második tz-m lesz egyes.. Gazdaságis suliba járok.. És a másik suli is gazdaságis.. És félek, hogy nem vesznek át.. Pedig nagyon átszeretnék menni..

köszönöm szépen.

2011. ápr. 3. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Kellett az ellenőrző meg ha ingyen tankönyves vagy ahhoz a papírok Az én lányom nem a tanulmányi eredménye miatt váltott így ehhez nem tudok hozzászólni Pénz kell az új diákigazolványhoz meg különböző kiadásokhoz (a lányom ingyen tankönyves de még így is 10000 ft volt az átiratkozás )Ja és azt nagyon értékelték hogy mindkét szülő jelen volt
2011. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem írtam az írataidat
2011. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem csak az anyum van.. Apum meghalt 5 hónapja..

Értem.. Akkor azok meglesznek.. Az átiratkozás 10000 ft? :O

Ezt nem is tudtam..

Köszönöm

2011. ápr. 3. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom apudat !

Az átiratkozás 10000 -be került nekünk ami azt jelentette hogy kértek 6000 támogatást 1800 ft volt a tesipóló 1000 ft volt az iskola jelvénye 500 ft sportköri díj és ilyesmi

Természetesen ez iskola függő hogy mire mennyit kér

Az igazgatónő elbeszélgetett velünk kérdezett a lánytól is pár dolgot (mért akar eljönni ,hogy jött ki az osztálytársakkal volt-e barátnője) Nem baj ha izgulsz de határozottan válaszolj

2011. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Hasznos volt nagyon.. Akkor szerintem belevágunk ebbe a "kalandba" :))
2011. ápr. 3. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert ! :)
2011. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!