Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színésznő szeretnék lenni,...

Színésznő szeretnék lenni, melyik a legjobb magyar suli? Én nem tudok jól énekelni, a súlyom se a legkevesebb, így is van esélyem bekerülni egy jó iskolába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 18:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Ezekbe az iskolába mind több dalt is kell vinni, van ahova ötöt is. De ez ne tartson vissza, azért még fölvehetnek. Lényeges a magabiztosság is, ha pl a monológokat nagyon kifejezően tudod előadni, lehet, hogy elnézik, hogy nem tudsz énekelni. De akkor a többire NAGYON rá kell feküdni és egy pillanatra se lássák azt, hogy mondjuk rosszul érzed magad azért, mert nem megy az éneklés. Amúgy meg meg kell próbálni, veszteni valód nincs, max nem vesznek föl, de akkor sem kell egyből lemondani róla. Színművészetire többnyire a színészkölyköket veszik fel, mert apa vagy anya, ugyebár... De ha valakiben valamit nagyon meglátnak, akkor oda is be lehet kerülni, de tényleg, ha az nem jön össze, akkor nincs semmi, az nem jelenti azt, hogy nem lehet belőled jó színész máshol. Ha nagyon az szeretnél lenni, akkor ne add föl az első után.

Én is erre a pályára szerettem volna menni, színművészeti középiskolába is jártam, hát hallottam eleget ezekről a felvételikről :) Volt olyan, hogy bement egy csaj, előadott egy monológot, mondták neki, hogy vetkőzzön le, ő szó nélkül elkezdte kigombolni a blúzát (nem hagyták, hogy végig gombolja) és mondták, hogy köszönjük szépen, bevállalós és látnak benne fantáziát, fel van véve. Szal tényleg bármi megtörténhet :)

2009. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
86%
Szerintem nézesd meg a hangod egy foniáterrel aki megmondja,hogy mi a baj a hangoddal.A súlyodból meg nem lesz nehéz leadni csak minden nap igyál meg 2l vizet ne üditőt mondom vizet és rágózz.
2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
80%

drága a színész szakma nem modellkedés és cicababaság éde sistenem!

attól h kicsit dundibb vagy az nem jelent semmit csak biztos vagy te ebben?nagyon sok szövegtanulás és izgulás vár még rád és nem is biztos hogy felvezsnek a színművészetire elsőként...és ne hidd hogy elsőként tiéd lesz a főszerep!csak kisebb mellék vagy epizódszereoeket kapsz majd!

na hajrá :D

2010. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
77%

Szia! Először is a súlyod miatt aggódj most utoljára, sőt nem is probléma, hiszen a színészeket csak nem a méret alapján válogatják. :)

Találtam egy jó sulit ahol semmi feltét nincs, csak hogy higgy az álmodban.

[link]

remélem tudtam segíteni, és sok sikert!!!!!!

2011. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziaa, en mindenkeppa Sofa mediat ajanlom, remek suli, odajarok, ott nem foglalkoznak sullyal, csak mindenkepp rendelkezz valami kulonlegessegel, marmint agyj bele mindent a felvetelibe. Kedvesek ott az emberek, es en elvezem , modellkedni es szineszkedni lehet ott
2022. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!