Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar egyetem/fősuli?

Figyelt kérdés
kultúrális antropológia,műfordítás érdekelne legfőképp,esetleg földrajz.
2010. febr. 1. 18:07
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
ELTE?
2010. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ELTE-nek neve van. Sok vidéki egyetem felülúlja színvonalban. Szeged, Pécs, Debrecen.
2010. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg olyan oktatói vannak, akiket amúgy csak a tv-ben látnál. Nem csak neve van. Ezt azok szeretik mondani, akiket nem vettek fel.
2010. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem sok jót hallottam mondjuk az eltéről. vmi olyasmit többek közt, hogy szerzik meg legkevesebben a diplomát..
2010. febr. 28. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

14:39! Azt azért ne felejtsük el, hogy nem csak az ELTE-nek vannak olyan oktatói. Havas tanít Szegeden is, az SZTE tanárai írták a legtöbb tankönyvem, Győrffy Pál tanít a BKF-en, ugyanitt Kepes András a Művészeti Intézet intézetvezetője. És ezek csak azok a sulik, amikkel nagyjából képben vagyok. Szóval ennyit a "híres emberekről". "Azok szeretik mondani, akiket nem vettek fel"- Te gondolom oda jársz. Örülök, hogy szereted. Én idén felvételizek, és nem, nem is akartam oda menni. Elég sok rosszat hallottam róla ahhoz, hogy messziről elkerüljem.

14:19-es voltam.

2010. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Győrfi, bocs az elírásért.
2010. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!