Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem fogadták el a...

Miért nem fogadták el a hátrányos helyzetet igazoló papírokat? Részletek lent?

Figyelt kérdés

A 2009-es felvételi eljárásban elfogadták a hátrányos helyzetet igazoló dokumentumokat, mivel 4 éven át jogosult voltam a gyermekvédelmire. Aztán mivel nem vettek fel, 2010-ben is jelentkeztem, viszont itt már nem fogadták el a hátrányos helyzetes igazolásomat! Ez hogy lehet? 2 éve még az voltam, 1 év múlva már nem számítok annak? Vagy az igazolással volt gond? (2010-ben egy összesítőt írt a jegyző, amin dátumtól dátumig volt igazolva a 4 éves jogosultságom, és nem külön-külön tanévenként)

Aki volt hasonló helyzetben, légyszi írjon!


2011. jún. 17. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A hátrányos helyzetet igazoló papírok valamilyen dátumig érvényesek. Valószínűleg 2009-ben még érvényes volt az igazolásod, de 2010-re már lejárt.
2011. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, hogy már nem érvényes... nem vettek fel, utána nem jártál suliba?? mert ha nem akkor nem is kaptál árvaságit, nem volt iskolalátogatásid és... valószínűleg újra elkell intézni...
2011. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!