Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gárdonyi Géza Ciszterci...

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium Eger? Vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben 8.os leszek, mindenképpen egerbe szeretnék menni tovább tanulni.Én már nagyjából kinéztem magamnak a megfelelő iskolát.Engem most konkrétan nem olyan dolgok érdekelnek mint például hú de rossz,vagy mennyire klassz.Hanem a programok, gólyatábor, a tanulási követelmények, tanárok a kollégium stb.. Az értelmes válaszokat köszönöm.


Az átlagom 4,7 . 14/L


2011. jún. 22. 16:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem a gárdonyi jó suli. Én is oda jelentkeztem idén. És én csak jót hallottam róla. Anyum is odajárt. A tanárok is jópofák voltak nyíltnapon. A dobóba semmi pénzért nem mennék mert oda csak a nagyképű ** emberek járnak. A szilágyi is jó suli.:)
2014. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

anyukád mikor oda járt, akkor talán még jó volt:D nyílt napon még nekem is tetszett:)

amúgy azon múlik, hogy milyen tanárokat kapsz, de az az igazság, hogy se a reál, se a humán, se a nyelvi képzés nem jobb, mint akármelyik másik középiskolában Egerben...

2014. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én 5 évig jártam a Gárdonyiba. Elviselhető, de a társasági élet nem a legjobb, valamint nehéz jó tanárokat kifogni. A kéttannyelvű képzés viszont nagyon jó, tehát aki szeretne jól megtanulni angolul annak ajánlani tudom :)
2014. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na, oda mentél?
2015. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Annyira birom, hogy mindenki lehúzza a Gárdonyit. Az előző hasonló kérdésre írtam egy regényt, na mind1. Én most 6.-os vagyok, de a tanárokról meg a programokról talán tudok pár dolgot. Igen itt is vannak elég rossz tanárok, de hol nincsenek? Van egy csomó program, gólyatábor, gólya bál, farsangi bál, a-s napok, c-s napok, e-s napok stb. Az egyetlen zavaró, hogy majdnem az összes felsőbb éves hót részeg a bálokon, de valahogy túléltük. Az osztályom nagyon szuper, imádom. Lehet hogy már neked későn írok, de ha valaki kíváncsi rá, akkor közlöm, hogy a gárdonyi egy ultra szuper gimi.
2017. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled utolsó! Tegnap volt a ballagásom és a tanárok közül jónéhányan sírva gratuláltak és kívántak sok sikert az érettségihez akár a ballagáson akár a szerenád után. Ha nem vagy velük paraszt, és megadod a kellő tiszteletet, ők sem fognak veled bunkózni, nem húzzák le a jegyeidet és nem néznek le. Nekem is volt pár vitám és nézeteltérésem, leginkább osztályfőnökkel de másokkal is. Mivel kulturáltan közöltem hogy mi nem tetszik, semmi gond nem volt belőle, megbeszéltünk mindent.

Azért azokat az embereket is megnézném, akik panaszkodnak hogy mindenki lehúzza őket hogy milyen hozzáállásuk volt, mennyit tanultak és milyen hangnemben beszéltek a tanárokkal.

2017. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Korábbi válaszoló vagyok. Nem volt baj soha a hangnemmel, majdnem kitűnő tanuló is voltam, ettől függetlenül láttam, hogy a tanáraim szarok :D egyetemen szívtam mint a torkosborz, mert alap dolgokat nem tanultunk meg nagyon sok tantárgyból. Szerettem odajárni, szép évek voltak, de ha visszacsinálhatnám, máshová mennék, hogy ne a későbbi énemmel b@sszak ki
2018. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!