Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemisták!...

Debreceni Egyetemisták! Milyen nehéz bekerülni a Kossuth kollégiumba?

Figyelt kérdés

És ti a kolesz+kaja+utazás,stb. Mennyit szoktatok költeni havonta?

És mikor jelentkeztetek a koliba mijen volt az anyagi és egyébb helyzetetek?

És mi alapján veszik fel az embereket?


2011. jún. 23. 21:28
 1/5 anonim válasza:

A Kossuth elég erős oda szinte a tökéletes kis zsenigyerekek járnak:) Akik már szinte tökéletes angoltudással kerülnek be 9.-be...

Tudom mivel több ismerősöm is odajár/odajárt.És nem bántásképpen de ilyen helyesírással...(miJen)..nemtudom: D

Az anyagi helyzetnek elég jónak kell lenni szintén.De sok szerencsét:)

2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Nem a Kossuth gimiről van, ahova én is jártam, hanem az egyetem egyetemistáknak való kolijáról. A Nagykossuthnak (gimi) pedig nincs kolija.

A kérdező pedig hiába kérdezi meg naponta, ha eddig nem érkezett rá válasz, valszeg ezután sem fog.

2011. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy köszönöm a megtisztelő címeket: "tökéletes, kis zsenigyerekek, tökéletes angoltudással" :D :D

Anyagi helyzetet kifejtenéd? Mennyi most egy hely egy kossuthos osztályban? :D

2011. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy van ahogy a 2. mondja.


Én az egyetem kolijára gondoltam.

2011. jún. 23. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:

ha most leszel elsőéves, akk szociális, egészségügyi helyzetet, távolságot vesznek figyelembe,de a tanulmányi átlagot még nem

én is most fogok kezdeni, jóval átlagon aluli szociális helyzettel.. a kollégiumi szobák ára függ magától a kolitól, hány ágyas szoba stb (karonként más-más), 9-30ezerig terjed kb. nyilván még az utazási költség, kaja jön a kiadásokhoz havonta, meg az éppen aktuális fizetnivalók

2011. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!