Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel másabb a gimnázium...

Mennyivel másabb a gimnázium az általános iskolától? Mennyivel "brutálisabb"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát, gimiben már nem elég átolvasni egyes anyagokat, tanulni kell. Figyelni kell jobban órán, ha érteni akarjuk miről is van szó.

A hangulat jobb, nem annyira normálatlan, és gyerekes, mint általános iskolában.

2011. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a gimi sokkal jobb volt, mint az általános. Ott divat volt b@szogatni a másikat, ami a legaljasabb dolog, de hál'istennek gimiben a legtöbb gyerek túllép ezen. Azon túl a társaság is jobb és egyébként nem kell sokkal többet tanulni, csak egy picivel figyelmesebbnek és precízebbnek kell lenni és akkor minden oké: )
2011. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, némiképp megnyugodtam...:)remélem nem kapom ki a legrosszabb tanárokat sem, és minden úgy lesz, ahogy írjátok:)
2011. jún. 25. 08:48
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

A tanulás attól is függ, hogy milyen színvonalú iskolából mész milyenbe. Pl. ha egy gyenge általánosból mész egy viszonylag erős gimibe, rohadt soknak fogod érezni. Szóval iskolán is múlik, hogy mennyit kell tanulni (a miénkbe pl. elég sokat :D).

Egyébként meg szerintem sokkal jobb. :)

2011. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
53%

Brutálisabb a gimnázium hovatovább én egyenesen egy mészárszékhez hasonlítanám, aki oda élve bemegy csak pépesre vert és megdarált húscafatok formájában távozik.


Igazábból nem is oktatás folyik ott hanem tömeges gyilkosság, a tanárok természetesen mái napi megússzák, a szerencsések akik túlélik a 4 évet mehetnek a felsőoktatásba vagy a hurkába.


Na de ez már egy másik történet.


Ha nem szereted a vért és a csonkításokat válaszd a szakmunkást.

2011. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem általánosba engedték hogy órán kicsapjam a farkam és kihugyozzak az ablakon...gimiben már nem engedik XD
2011. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
11:53 jó retard suli lehetett :D azé te se vagy semmi :D
2011. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
attol függ h milyen suliba mész nálunk bele szartak a szappantartóba is:P
2011. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

"szerintem a gimi sokkal jobb volt, mint az általános. Ott divat volt b@szogatni a másikat, ami a legaljasabb dolog, de hál'istennek gimiben a legtöbb gyerek túllép ezen. Azon túl a társaság is jobb és egyébként nem kell sokkal többet tanulni, csak egy picivel figyelmesebbnek és precízebbnek kell lenni és akkor minden oké: )"

Válaszom annak aki ezt írta: Hát ez nem egészen így van. A gimi tele van elkényeztetett gazdag kölykökkel, akik azt hiszik, hogy csak mert anyuci, meg apuci rögtön ad pénzt, ha kitalálnak valamit, hogy az nekik kell, vagy csak egyszerűen vásárolni esetleg bulizni támad kedvük. Aztán meg azon siránkoznak, hogy nekik milyen szar szüleik vannak, mert nem engedik sehová, ha rossz jegyet kapnak, meg karácsonykor. Aztán téged semmibe vesznek, mert nem a legmárkásabbak a cuccaid, és nem tudsz velük szót érteni, és nem ismersz annyi felszínes társaságot. Tanulás szempontjából még lehetsz valaki, de osztály szempontjából csak akkor, ha elég nagy a hangod, hogy kitörj, és érvényesítsd magad. Ha előtte lerombolták az emberek azt a kevés önbizalmadat is, és éppen nem tudod ki vagy és hol a helyed a világban, nem sok esélyed van.

2011. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát nem volt az annyira retard suli csak kicsit (nagyon)

sz*rtam a világra ;) :DDDDD

2011. jún. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!