Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi sorrend? (Kérdésed...

Felvételi sorrend? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 szakot jelöltem főiskolán, 2 alapszakot és 3.ként egy FSZ képzést.

Sajnos úgy alakult, h biztos nem elég a pontom alapszakokra. Legvégén van az FSZ képzés, hozzam előre az első helyre?

Mindenképp szeretném , h oda felvegyenek és elég is bőven a pontom. Mennyire számít a sorrend?


Köszönöm!


2011. júl. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Első helyre azt jelöld ami a legjobban érdekel. ha azt mondod biztos elég a pontod akkor maradhat harmadik helyen, viszont az is előfordulhat h felvesznek az első két hely közül vmelyikre. ha előre hozod a harmadik helyről az FSZ képzést akkor esélyed sem lesz h a másik kettőre menj.. mind1 azt érdemes előrehozni amelyik a legjobban érdekel.
2011. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy jelöltem anno a sorrendet amelyik a legjobban érdekel az került előre, de 50 pontot biztos nem csökken a ponthatár.

Érdekel az FSZ képzés is, tehát szeretném ha oda felvennének, de lehet h előbb azokat veszik fel akik első helyen jelölték meg, nem? És az is előfordulhat, h így már nem férek bele a létszámba, mivel 3.ként jelöltem csak meg. Remélem érthető amit írok.

2011. júl. 7. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, semmilyen előnyt nem élvez másokkal szemben az, aki első helyen jelölte meg az adott szakot, mint aki 2. vagy 3. helyen. Egyedül a pont az, ami számít.

Egy példa: Jani megjelöli első helyen ezt a szakot, és van 290 pontja. Te megjelölted ezt 3. helyen, de van 300 pontod. Akkor abban a bizonyos rangsorban Te előrébb fogsz kerülni, hiába csak a 3. helyen jelölted meg. Érthető? :)

2011. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi szépen! Akkor nem cserélem meg :)
2011. júl. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!