Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki a felvételi...

Van olyan, aki a felvételi sorrend megadásánál "taktikázott"?

Figyelt kérdés

Tehát nem a leginkább szeretett szakot rakta elsőnek, a másodikat másodiknak, stb., hanem valamilyen megfontolásból más sorrendet adott meg, pl. első helyre olyat rakott, amire nem a legjobban akart menni, de oda több esélyét érezte, hogy felveszik.


Nem kell beírni, hogy ennek mennyi értelme van, tisztában vagyok vele, arra vagyok kíváncsi, hogy ennek ellenére mégis hányan csinálták.


2011. júl. 24. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nagyon sokan, bár nem nevezném taktikázásnak, inkább egyszerűen ökörségnek, hiányának a felvételi szabályzat megértésének.
2011. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem taktika, ez baromság...hacsak valaki nem érzi presztizskérdésnek, hogy az első helyre vegyék fel, dehát azt úgysem tudja meg senki. Nem is értem, hogy jut valakinek eszébe ilyen.


De biztosan sokan csinálják, egy barátnőm is így járt 2 éve, fogta is a fejét, hogy mégis felvették volna arra a szakra, amit alulra rakott végül, mert "úgyse veszik fel". Akkor jöttem rá arra, hogy nem kéne mindenkinek egyetemre menni. :)

2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző: ez k*rva nagy lol. :D
2011. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, az idióták...
2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

felesleges pénzkidobás...ha 3 dbnál többet jelölt meg, és biztosan az elsőre szeretne menni, amire várhatóan sokkal kevesebb ponttal is be lehet kerülni.


én azért írtam utolsónak a legmagasabb pontszámút, hogyha meggondolnám magam, júl. 7-ig tudjak a sorrenden módosítani még.

2011. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"én azért írtam utolsónak a legmagasabb pontszámút, hogyha meggondolnám magam, júl. 7-ig tudjak a sorrenden módosítani még."


ezt nem értem, hogy miért is kell ehhez a legmagasabb pontszámút leghátrább rakni.

2011. júl. 24. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h taktika-e,de nálunk mindig azt mondták,hogy pontok sorrendjében tegyük őket.Én alacsonyabb pontút tettem előre valami isteni sugallat alapján. Oda akartam menni,úgy voltam hogy másodikra fel se vennének,de fel vettek volna.
2011. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"én azért írtam utolsónak a legmagasabb pontszámút, hogyha meggondolnám magam, júl. 7-ig tudjak a sorrenden módosítani még."-->

csak azért írtam be utolsónak, hogyha időközben mégis megjönne hozzá a kedvem, fel tudjam rakni 1. helyre..februártól júliusig sokminden változhat.

2011. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!