Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor ha valakit...

Mi van akkor ha valakit felvesznek egy főiskolára de nem oda akar tovább tanulni ahová felvették?

Figyelt kérdés
Nem megy el beiratkozni és annyi?
2011. júl. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ennyi az egész. Ha nem mész el a beiratkozásra, semmissé válik a felvételi döntés.
2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, hogy minek jelentkeznek sokan(nem csak Te..) olyan fősulira/egyetemre, ahova nem is akarnak menni? Csak mások elől veszitek el a helyet, akiknek lehet, hogy ez az álma..


Amúgy a kérdésre a válasz igen, ha nem iratkozol be, akkor nem történik semmi, nem mész oda tanulni.

2011. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem mész el beiratkozni. Esetleg passzív félévre teheted magad, akkor meglesz a hallgatói jogviszonyod, és ha esetleg jövőre sem vesznek fel oda ahova menni szeretnél, akkor itt csak aktiváltatod magad, és elkezdheted legalább ezt.


Amúgy nem igazán értem, hogy ki(k) pontozták le 20:32-t, ugyanis maximálisan igaza van.

2011. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Például neki is az volt az álma, hogy anglisztikás legyen, de időközben meggondolta magát, mert rájött, anglisztikával nem sokra lehet menni.
2011. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!