Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumban nem illetlenség...

Kollégiumban nem illetlenség kiengedni a barna medvét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de illetlenség
2011. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
WCben nem :)
2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
De, igen, mert félő, hogy sokan megijednek tőle, esetleg összekapnak vele, meg különben is az erdőbe való.
2011. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a koliban az első héten ettől paráztam.De egy kis idő múltán rá jöttem hogy nem én vagyok ott az egyetlen ember aki szokott kaksizni.Ez természetes, emberi dolog.A kollégium lesz az iskolaidő alatt az otthonod.Megkell tanulnod ott élni, meglátod nagyon könnyű.Csak felejtsd el a gátlásaidat.

2011. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát, nem tudom, szerintem bunkóság, mert a medve megtámadja az embereket, és akkor szegény embereknek az rossz. Pláne, szegény medve, nem állatkertbe való, az már kegyetlenség is lenne.

Szóval nehogy ilyen kegyetlen tettre folyamodj, még fel jelentenek a green peace-esek.

2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én se szerettem pláne mert koedukált wc volt, na de muszáj.

Azért általában a nagy pukizás előtt megvártam, hogy a mellettem levő fülkéből kimenjenek, de volt h ketten mentünk kakilni a szobatársammal.

2011. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Üríteni kell, ha koleszos vagy, mégis hova mennél? Ez van, hidd el, mindenki szokott kakilni.

2011. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit csinálsz külnönben, leszaladsz a sarki mekibe?
2011. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy öregapám mondta: enni kell, sz*rni meg muszáj. Ez egy természetes dolog, nem illetlenség, mindenki kaksizik. Nem is tudom hogyan gondoltad, úgy hogy elmész egy hétre és addig nem nagy WC-zel vagy hogy?
2011. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!