Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a gólyatábor "életre szóló élmény"?

Figyelt kérdés
Arra mondják, hogy most nem akarok menni, mert drága, meg kedvem sincs annyira hozzá. Egyszer, 2 éve már voltam, tudom miről szól, bár én ezt közel sem nevezném életem egyik legjobb élményének, ha annak kéne neveznem, akkor elég élményekben szegény életemnek kellene lennie. Ti mit gondoltok erről?
2011. aug. 27. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy rosszul éreztem magam, mert ez nem igaz..elvoltam..ittunk..meg ittunk meg ittunk..
2011. aug. 27. 09:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Azé' meg az első napon berúgtak, és csak otthon józanodtak ki, semmire nem emlékeznek az egészből, és úgy gondolják, akkor biztos kur.va jó buli volt, mert a székrekedéstől nem fájhat egy hétig a végbelük.
2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam egyszer. Hát nem volt vmi nagy szám. Inni bármikor lehet.

Csak azért mentem el, hogy barátkozzak, és első nap ne idegenekkel találkozzak, akik már a gólyatáborban összebarátkoztak. De nem ezen múlik. Utána is lehet haverkodni.

2011. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"...ha annak kéne neveznem, akkor elég élményekben szegény életemnek kellene lennie." Hát ez az! Ismerkedés és ivás, van akinek ez az élete. :) Nekik meghatározó élmény. Egyébként én is voltam, de azonkívül, hogy lesz pár ember akinek a feje már ismerős, meg elköltesz egy vagon pénzt piára, semmi különös. Esetleg ha olyan típus vagy akkor "meghúzol" pár könnyűvérű "lányt".
2011. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akiknek az volt életük legjobb bulija, azok még sose voltak jó buliba. szerintem is felesleges pénzlehúzás a GT. meg fogsz tudni minden fontosat a suliról reghéten, első pár nap alatt könnyen összebarátkozol minden szaktársaddal, bulik meg sokkal jobbak lesznek egész évbe a koleszba. amikor már tényleg azokkal vagy, akiket valóban bírsz is.
2011. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!