Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola mellett edzés? Ha nem...

Iskola mellett edzés? Ha nem jövök el az utolsó óráimról, nemérek oda? Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Szokott lenni a suliban heti 2-3x 7. órám. Ha azon is maradok, akkor nem tudok elmenni az edzésekre, ami fontos lenne. Bokszolok a vasasba és 3-kor kezdődik az edzés, de a 7. órának csak háromnegyed3-kor van vége...Ha eljöhetnék azokról, még éppen beérek. Meg lehet-e oldani valahogy, valamilyen hivatalos papírral, módon, hogy elmehessek ezekről az órákról?

Versenyző vagyok és sokat rontana a teljesítményemen, ha nemmegyek el csak heti 1-2x edzeni...

17 éves vagyok, gimis...

A sulit sem szeretném hanyagolni, pótolnám a dolgokat.

Valami megoldás esetleg?

Köszi...


2011. júl. 14. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a tanároddal vagy keresd fel a suli igazgatót. Szerintem tuti megengedik.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet az edzést áttenni valahogy??? Ha nem, akkor én is csak annyit tudok mondani, hogy beszélj az igazgatóval, hátha bejárhatsz egy másik osztályban ugyanazokra az órákra ( muszáj őket végigjárnod, mert benne van a tanrendben), és hátha lesz valami. Olyan biztos nincs, hogy elengednek az óráról azzal, hogy majd "pótlod". Arról hallottam, hogy hivatalos engedéllyel, egy sok hónapos procedúra után engedélyeztek olyat valakinek, hogy néhány tantárgyból szintén edzés miatt, félévkor és évvégén kell osztályozó vizsgát tennie. De ez a valaki európa bajnok meg mittomén,szóval fel kell kötni a gatyát.
2011. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!