Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig tarthat a folyama...

Mennyi ideig tarthat a folyamatos edzés, a várt eredményig? További részletek lent!

Figyelt kérdés

Elég telt telt vagyok,15 éves 180 centi magas, és kb 68-70 kg

Nem nevezném magam teljesen kövérnek, de van rajtam felesleg és izom tömeget is vinnék magamra:S Kb mennyi idő, és milyen edzés tervel lehet hatásos eredményeket elérnem? És e kb mennyi idő alatt lesz látványos, és mennyi ideig tat elérne ma kívánt eredményt? Ha el is értem, utánna is folytatnám


2011. nov. 7. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Pontosan milyen eredményeket szeretnél? Így nehéz bármit irni, ha nem tudom, hogy mit akarsz :)
2011. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretném leadni azt a felesleget a hasamról,valamint kis izomtömeget is felvinni:)
2011. nov. 14. 16:38
 3/4 anonim válasza:

Nézd... A testépítés eredményessége 3 dolgon múlik. 33% a megfelelő minőségű és mennyiségű EDZÉS, 33% megfelelő minőségű és mennyiségű KAJA és 33% GÉNEK.

Ez a 3 dolog számít elsősorban. Ha tisztában lennénk ezzel a három dologgal akkor lehetne bármit is mondani :/

2011. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na szóval. Nem tudsz egyszerre zsírt is égetni, meg izmot is építeni. Ez nem létezik. Először diéta (keress rá a neten az ilyen étrendekre, alacsony ch, szinte 0 zsír, sok zöldség) Utána meg jöhet a tömegnövelő étrend, stb stb...ha kitartó vagy, sikerülni fog.
2011. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!