Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés mellett kb. naponta...

Edzés mellett kb. naponta hány KCAL-t kell bevinnem a szervezetembe, hogy tudjak fogyni?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 alkalommal járok edzőterembe kb 1 és fél órát vagy 1 óra 10-20 percet szoktam edzeni. A héten van, hogy edzés után még itthon aerobikozok. Futni is szoktam, nem csak az edzőteremben, hanem azokban a napokban amikor nem megyek edzésre.


Sokat olvastam ezek után, de szinte mindenhol más és mást ír! Mit gondoltok?

L/23

168cm

52.8kg.


Nem arra kérek kérdést, hogy hova szeretnék fogyni...!

:)


2011. nov. 7. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
~1400
2011. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan 1400-1500 körül. Tényleg állandóan számolni akarod a kalóriákat?? Az kegyetlen... Akkor a fogyásod egy rémálom lesz...mert ha nem tudod ad hoc megállapítani valami kalóriatartalmát, akkor lelkiismeret furdalásod lesz, akárhányszor enned kell...
2011. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de hátha még valakit érdekel.

A kérdező magasságához még kevés is az a súly, minimum 55 kilónak kéne lennie, ha az alatt vagy, ne akarj fogyni, hanem csak formálódni!

Én napi 1200 kcalt viszek be amellett, hogy napi 40 percet edzek combra, fenékre és hasra. Így heti fél-egy kilót tudok leadni, ami egészséges, és nem is kívánok több ételt. 158 cm vagyok és 57 kiló, nyár végére sikerülhet is lemennem kb 53-ra, ami részemről már álomkategória :D

2012. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!