Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2012-től egy...

Igaz, hogy 2012-től egy természettud. -i tárgyból is kötelező érettségizni?

Figyelt kérdés
Én 2012-ben érettségiznék, de semmi kedvem ilyen tárgyból érettségizni. Informatika annak számít?
2009. ápr. 2. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is hallottam ilyesmiről, de én 2011-ről. én tavaly érettségiztem földrajzból gimiben végig 3-as voltam, az érettségimet pedig 0 tanulással írtam meg 5-re szóval ne izgulj:)
2009. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a földrajz, kémia, billoógia, fizika fog beletartozni, az infót nem tartom valószínűnek.. Nem értem hogy fog zajlani majd az érettségi, mi értelme lesz a variálásnak.. sok sikert majd hozzá :)

kedves 1. válaszoló..hát azt nem akarom elhinni, hogy semmit nem készültél rá.. Én is földrajzból érettségiztem, végig kitűnő voltam, de mégsem írtam meg 5-re, pedig készültem. A szóbelin viszont remekeltem, ennek ellenére csak 4 lett az érettségi jegyem. :( sajnoltam nagyon, de mindegy, így alakult. Azért még mindig nagyon szeretem :)

2009. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1.hozzászóló vagyok.

pedig így van, írásbelire semmit nem tanultam, igaz, nekem a 20% volt a cél. szerintem elég alapvető dolgokat kérdeztek, mind vaktérképen mind a második részben ahol józan ésszel meg lehetett oldani főleg térképpel, így lett 96% az írásbeli rész, szóbelin ezek után úgy voltam, hogy csak a 10%-át érjem el, erre kihúztam magyarország főbb látnivalóit és a szélrendszereket ami mind benne volt a térképben, és maradt a 96%. szóval 0 tanulással is meg lehet írni:)

2009. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd is volt :) jó neked :)
2009. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

én is 2012 ben fogok érettségizni,és a mi ofőnk meg az mondta,hogy igen,az infó is bele fog tartozni...

bár én inkább föciből fogok asszem,mert azt 11.ben leadjuk és év végén előrehozott érettségit teszek belőle...igy 12.ben eggyel kevesebb tantárgyam lesz...=)

2009. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is 2012-ről tudok, de akit ez a 4 tantárgy nem érdekel?? De igy hányból kell érettségizni?
2010. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!