Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel a ponthatárok...

Mennyivel a ponthatárok kihirdetése után kapjuk az sms-t holnap?

Figyelt kérdés
Rögtön 8-kor? Vagy várni kell?
2011. júl. 20. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állítólag az smseket névsorban küldi ki a rendszer, és mivel sok a jelentkező eltart egy ideig míg mindenki megkapja. Amúgy én is erre lennék kíváncsi, mert nem leszek net közelbe, viszont nem szeretném ha este 8-kor már nem lenne körmöm és mire az sms-t megkapom már ujjam sem. :D
2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év este 10 körül jött az sms.. :S K-val kezdődik a vezetéknevem.. szóval utolsó válaszoló.. kötözd le a kezed, vagy tapaszd be a szád, vagy csinálj valamit:D XD
2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*első válaszoló
2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is K vezeték nevem van és 2 éve 10 előtt pár perccel kaptam smst.
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ismerősöm tavaly aki másnap reggel kapta csak meg:) Képzelhetitek szegényt...
2011. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én éppen akkor kezdtem kijózanodni, amikor megkaptam az SMS-t. Szóval nem jött egyhamar.
2011. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én 9-10 között kaptam meg tavaly ha jó emléxem (L-es név).

de ha nem vagy netközelben akkor egyszerűbb ha vki aki netközelben van megnézi neked, hogy mennyi a ponthatár:)

2011. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én kb. 20 perccel 8 után kaptam meg, pedig M-mel kezdődik a nevem
2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A testvérem azt mesélte, hogy a barátaival várták együtt az sms-t és pár perc eltéréssel érkezett meg nekik 8 után. Az ő vezetéknevük különböző volt : P- V- B Ez is 2 éve volt...
2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor számok szerint esetleg, vagy pontszám, vagy felvételi azonosító vagy egyetem neve vagy jelentkezési sorrend, vagy szolgáltató vagy egyszerre küldi el, csak a szolgáltató bénázik...
2011. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!