Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki szeptemberbe...

Van itt olyan aki szeptemberben lesz első éves a Corvinuson Nemzetközi Tanulmányokon?

Figyelt kérdés
Tavaly vettek fel,de halasztottam,gondolom ezért nem kaptam meg a levelet,amiben a tájékoztató volt a beiratkozási hétről,és szükségem lenne ezekre az információkra...Nagyon megköszönném,ha valaki tudna segíteni :)
2011. júl. 20. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokan tudják az idén érettségizők közül, hogy hol kezdik a tanévet...
2011. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel még nem derültek ki a ponthatárok, így a szeptembertől elsőéves gólyák sem kaptak még semmit, majd július legvégén-augusztus elején kapják kézhez a csomagot. A beiratkozás az ún. 0.héten, idén a szeptember 5-ével kezdődő héten lesz, amiben az instruktorok segítenek majd.

Ugyanazt a dokumentumot, amit a gólyák kapnak és a részletes időpontokat és tudnivalókat tartalmazza, megtalálod majd .doc formátumban a T-Kar honlapján a közeljövőben.


Egy leendő harmadéves NT-s a corvinuson.

2011. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de megkérdezhetem hogy zajlott a halasztás? be kellett menned az iskolába, vagy levélben? köszönöm a választ!
2011. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a segítséget,akkor hülyén emlékeztem,mert nekem úgy rémlett,hogy július első pár napjában van az eredmény...De köszi mindent.


A halasztáshoz le kellett tölteni egy kérvényt a honlapról,amiben meg kellett indokolni,hogy miért szeretnék halasztani,és ezt kellett leadni a tanulmányi osztályon (lehet,hogy levélben is el lehet küldeni,erre már nem emlékszem,én személyesen adtam be).

2011. júl. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!